RMC1/16S-681JTH
Αριθμός εξαρτήματος RMC1/16S-681JTH
Κατασκευαστής Kamaya Inc.
Περιγραφή RES 681 OHM 5% 1/10W 0402
Διαθέσιμη ποσότητα Ζητήστε Χρηματιστήριο & Τιμολόγηση
Φύλλα δεδομένων RMC1/16S-681JTH.pdf
RMC1/16S-681JTH Price Τιμή αιτήματος & χρόνος προσφοράς online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Τεχνικές πληροφορίες για το RMC1/16S-681JTH
Αριθμός μέρους κατασκευαστή RMC1/16S-681JTH Κατηγορία Αντιστάσεις
Κατασκευαστής Kamaya Περιγραφή RES 681 OHM 5% 1/10W 0402
Πακέτο / Θήκη 402 Διαθέσιμη ποσότητα Available Stock
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Σειρά RMC Λειτουργία του πίνακα 681 Ohms
Ακροαματικότητα - Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Πακέτο Tape & Reel (TR)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Σύνθεση Thick Film
RMC1/16S-681JTH είναι Νέα και Γνήσια σε Απόθεμα, Βρείτε απόθεμα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων RMC1/16S-681JTH, Φύλλο Δεδομένων, Διαθεσιμότητα και Τιμή στο Ariat-Tech.com Online, Παραγγείλετε RMC1/16S-681JTH Kamaya Inc. με εγγύηση και εμπιστοσύνη από την Ariat Technology Limitd. Αποστολή μέσω DHL/FedEx/UPS. Η πληρωμή με Τραπεζικό Έμβασμα ή PayPal είναι αποδεκτή.
Στείλτε μας email: Info@Ariat-Tech.com ή RFQ RMC1/16S-681JTH Online.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

υποβάλλουν
Απόθεμα RMC1/16S-681JTHΤιμή RMC1/16S-681JTHΗλεκτρονικά RMC1/16S-681JTH
Εξαρτήματα RMC1/16S-681JTHΑποθήκη RMC1/16S-681JTHRMC1/16S-681JTH Digikey
Προμηθευτής RMC1/16S-681JTHΠαραγγελία RMC1/16S-681JTH Online Ερώτημα RMC1/16S-681JTH
Εικόνα RMC1/16S-681JTHΦωτογραφία RMC1/16S-681JTHRMC1/16S-681JTH PDF
Φύλλο Δεδομένων RMC1/16S-681JTHΛήψη Φύλλου Δεδομένων RMC1/16S-681JTHΚατασκευαστής Kamaya
Σχετικά μέρη για το RMC1/16S-681JTH
Εικόνα Αριθμός εξαρτήματος Περιγραφή Κατασκευαστής PDF Πάρτε ένα απόσπασμα
RMC1/16S-6R19FTH RES 6.19 OHM 1% 1/10W 0402 Kamaya Inc.
Πάρτε ένα απόσπασμα
RMC1/16S-685JTH RES 685 OHM 5% 1/10W 0402 Kamaya Inc.
Πάρτε ένα απόσπασμα
RMC1/16S-6R49FTH RES 6.49 OHM 1% 1/10W 0402 Kamaya Inc.
Πάρτε ένα απόσπασμα
RMC1/16S-684JTH RES 684 OHM 5% 1/10W 0402 Kamaya Inc.
Πάρτε ένα απόσπασμα
RMC1/16S-625JTH RES 625 OHM 5% 1/10W 0402 Kamaya Inc.
Πάρτε ένα απόσπασμα
RMC1/16S-6R20FTH RES 6.2 OHM 1% 1/10W 0402 Kamaya Inc.
Πάρτε ένα απόσπασμα
RMC1/16S-6R34FTH RES 6.34 OHM 1% 1/10W 0402 Kamaya Inc.
Πάρτε ένα απόσπασμα
RMC1/16S-683JTH RES 683 OHM 5% 1/10W 0402 Kamaya Inc.
Πάρτε ένα απόσπασμα
RMC1/16S-620JTH RES 620 OHM 5% 1/10W 0402 Kamaya Inc.
Πάρτε ένα απόσπασμα
RMC1/16S-622JTH RES 622 OHM 5% 1/10W 0402 Kamaya Inc.
Πάρτε ένα απόσπασμα
RMC1/16S-6654FTH RES 6.65M OHM 1% 1/10W 0402 Kamaya Inc.
Πάρτε ένα απόσπασμα
RMC1/16S-6R2JTH RES 6.2 OHM 5% 1/10W 0402 Kamaya Inc.
Πάρτε ένα απόσπασμα
RMC1/16S-624JTH RES 624 OHM 5% 1/10W 0402 Kamaya Inc.
Πάρτε ένα απόσπασμα
RMC1/16S-6R04FTH RES 6.04 OHM 1% 1/10W 0402 Kamaya Inc.
Πάρτε ένα απόσπασμα
RMC1/16S-680JTH RES 680 OHM 5% 1/10W 0402 Kamaya Inc.
Πάρτε ένα απόσπασμα
RMC1/16S-621JTH RES 621 OHM 5% 1/10W 0402 Kamaya Inc.
Πάρτε ένα απόσπασμα
RMC1/16S-623JTH RES 623 OHM 5% 1/10W 0402 Kamaya Inc.
Πάρτε ένα απόσπασμα
RMC1/16S-682JTH RES 682 OHM 5% 1/10W 0402 Kamaya Inc.
Πάρτε ένα απόσπασμα
RMC1/16S-6204FTH RES 6.2M OHM 1% 1/10W 0402 Kamaya Inc.
Πάρτε ένα απόσπασμα
RMC1/16S-6804FTH RES 6.8M OHM 1% 1/10W 0402 Kamaya Inc.
Πάρτε ένα απόσπασμα
Η Google βρίσκεται σε συζητήσεις με...

Στις 19 Απριλίου 2026 (τοπική ώρα), δημοσιεύματα μέσων ενημέρωσης που επικαλούνται πη...

TSMC Advances Panel-Level Packaging Technology.Η πιλο...

Σύμφωνα με τους *The Business Times*, η πιλοτική γραμμή παραγωγής CoPoS (Chip-on-Panel-on-Substrate) της TSMC ...

Η Anthropic Συνεργάζεται με την Google κ...

Στις 6 Απριλίου, τοπική ώρα, ο γίγαντας τεχνολογίας τεχνητής νοημοσύνης των ΗΠΑ Anthr...

Η Microsoft ανακοινώνει επένδυση 5,5 δ...

Την 1η Απριλίου, η Microsoft ανακοίνωσε ότι θα επενδύσει 5,5 δισεκατομμύρια δολάρια στη ...

Η Samsung έχει συνάψει συμφωνία απο...

Η Samsung Electronics θα είναι η πρώτη που θα προμηθεύσει αποκλειστικά την επόμενη γενιά HBM4...

Νέα Προϊόντα

Περισσότερο
Texas Instruments TPS92542-Q1 Σύγχρονος ελεγκ...

Texas Instruments TPS92542-Q1 Ο σύγχρονος ελεγκτής ώθησης περιέχει έναν σύγχρονο ελεγκτή ώθηση...

Toshiba TB67H453 Οδηγός μονού καναλιού H...

Toshiba TB67H453 Οδηγός μονού καναλιού H-Bridge έχει μια τρέχουσα λειτουργία παρακολούθησης ...

Stmicroelectronics STSAFE-A120 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ICS

Το STMICROECTRONICS STSAFE-A120 ταυτότητας ICS είναι εξαιρετικά ασφαλή ολοκληρωμένα κυκλώματα π...

Stmicroelectronics Stsafe-A Βελτιστοποιημέν...

Stmicroelectronics STSAFE-A Βελτιστοποιημένο έλεγχο ταυτότητας Η ICS αξιοποιεί τους προηγμένου...

Δίοδοι ενσωματώθηκαν PI3DPX1235Q 64 Cros...

Οι διόδους που ενσωματώνονται PI3DPX1235Q 6: 4 CrossBar Linear Redriver υποστηρίζει διαφανή κατάρτι...

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: Info@ariat-tech.comΤΗΛ. Χονγκ Κονγκ: +852 30501966ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: Δωμ. 2703, 27ος Όροφος, Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St, MongKok, Kowloon, Hong Kong.