WW-8QVT-4
Αριθμός εξαρτήματος WW-8QVT-4
Κατασκευαστής Interlight
Περιγραφή ENERGY SAVER *FULL CASES ONLY*
Διαθέσιμη ποσότητα Ζητήστε Χρηματιστήριο & Τιμολόγηση
Φύλλα δεδομένων
WW-8QVT-4 Price Τιμή αιτήματος & χρόνος προσφοράς online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Τεχνικές πληροφορίες για το WW-8QVT-4
Αριθμός μέρους κατασκευαστή WW-8QVT-4 Κατηγορία  
Κατασκευαστής Interlight Περιγραφή ENERGY SAVER *FULL CASES ONLY*
Πακέτο / Θήκη Διαθέσιμη ποσότητα Available Stock
Συνθήκη New Original Stock Εγγύηση 100% Perfect Functions
Χρόνος προόδου 2-3days after payment. Πληρωμή PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer
Αποστολή από DHL / Fedex / UPS Λιμάνι HongKong
RFQ Email Info@ariat-tech.com  
WW-8QVT-4 είναι Νέα και Γνήσια σε Απόθεμα, Βρείτε απόθεμα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων WW-8QVT-4, Φύλλο Δεδομένων, Διαθεσιμότητα και Τιμή στο Ariat-Tech.com Online, Παραγγείλετε WW-8QVT-4 Interlight με εγγύηση και εμπιστοσύνη από την Ariat Technology Limitd. Αποστολή μέσω DHL/FedEx/UPS. Η πληρωμή με Τραπεζικό Έμβασμα ή PayPal είναι αποδεκτή.
Στείλτε μας email: Info@Ariat-Tech.com ή RFQ WW-8QVT-4 Online.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

υποβάλλουν
Απόθεμα WW-8QVT-4Τιμή WW-8QVT-4Ηλεκτρονικά WW-8QVT-4
Εξαρτήματα WW-8QVT-4Αποθήκη WW-8QVT-4WW-8QVT-4 Digikey
Προμηθευτής WW-8QVT-4Παραγγελία WW-8QVT-4 Online Ερώτημα WW-8QVT-4
Εικόνα WW-8QVT-4Φωτογραφία WW-8QVT-4WW-8QVT-4 PDF
Φύλλο Δεδομένων WW-8QVT-4Λήψη Φύλλου Δεδομένων WW-8QVT-4Κατασκευαστής Interlight
Σχετικά μέρη για το WW-8QVT-4
Εικόνα Αριθμός εξαρτήματος Περιγραφή Κατασκευαστής PDF Πάρτε ένα απόσπασμα
WW-8QWD-8 FOR DONSBULBS F40T12/ML+ 30 PACK Interlight  
Πάρτε ένα απόσπασμα
WW-8QVJ-5 FOR DONSBULBS F40CWX 30 PACK Interlight  
Πάρτε ένα απόσπασμα
WW-8QWC-1 **FULL CASES OF 30 ONLY** MARKET Interlight  
Πάρτε ένα απόσπασμα
WW-8QVH-9 ENERGY SAVER *FULL CASES ONLY* Interlight  
Πάρτε ένα απόσπασμα
WW-8QVA-6 FOR DONSBULBS F40/D835 30 PACK Interlight  
Πάρτε ένα απόσπασμα
WW-8QXG-9 U-SHAPED F4T4/BL F4T4/1BL UVA Interlight  
Πάρτε ένα απόσπασμα
WW-8QW1-8 FOR DONSBULBS F40T12/AQA Interlight  
Πάρτε ένα απόσπασμα
WW-8QV9-5 FOR DONSBULBS F40/D830 30 PACK Interlight  
Πάρτε ένα απόσπασμα
WW-8QVW-3 FOR DONSBULBS F40R 30 PACK Interlight  
Πάρτε ένα απόσπασμα
WW-8QVF-5 CW DELUXE FULL CASES ONLY Interlight  
Πάρτε ένα απόσπασμα
WW-8QXY-0 40W *SUPER ACTINIC BLUE* Interlight  
Πάρτε ένα απόσπασμα
WW-8QVC-2 REPLACEMENT FOR DONSBULBS F40B Interlight  
Πάρτε ένα απόσπασμα
WW-8QWQ-0 FOR DONSBULBS F40WW/SS 30 PACK Interlight  
Πάρτε ένα απόσπασμα
WW-8QXC-7 60W T12 4-FOOT FULL CASES ONLY Interlight  
Πάρτε ένα απόσπασμα
WW-8QVB-5 FOR DONSBULBS F40/GOLD Interlight  
Πάρτε ένα απόσπασμα
WW-8QVQ-7 REPLACEMENT FOR DONSBULBS F40G Interlight  
Πάρτε ένα απόσπασμα
WW-8QVX-4 FOR DONSBULBS F40SCW/U/6 12 PACK Interlight  
Πάρτε ένα απόσπασμα
WW-8QTY-1 36 INCH 30W FULL CASES ONLY Interlight  
Πάρτε ένα απόσπασμα
WW-8QVV-0 REPLACEMENT FOR DONSBULBS F40PK Interlight  
Πάρτε ένα απόσπασμα
WW-8QV4-8 .002A 105/125V Interlight  
Πάρτε ένα απόσπασμα
Η Google βρίσκεται σε συζητήσεις με...

Στις 19 Απριλίου 2026 (τοπική ώρα), δημοσιεύματα μέσων ενημέρωσης που επικαλούνται πη...

TSMC Advances Panel-Level Packaging Technology.Η πιλο...

Σύμφωνα με τους *The Business Times*, η πιλοτική γραμμή παραγωγής CoPoS (Chip-on-Panel-on-Substrate) της TSMC ...

Η Anthropic Συνεργάζεται με την Google κ...

Στις 6 Απριλίου, τοπική ώρα, ο γίγαντας τεχνολογίας τεχνητής νοημοσύνης των ΗΠΑ Anthr...

Η Microsoft ανακοινώνει επένδυση 5,5 δ...

Την 1η Απριλίου, η Microsoft ανακοίνωσε ότι θα επενδύσει 5,5 δισεκατομμύρια δολάρια στη ...

Η Samsung έχει συνάψει συμφωνία απο...

Η Samsung Electronics θα είναι η πρώτη που θα προμηθεύσει αποκλειστικά την επόμενη γενιά HBM4...

Νέα Προϊόντα

Περισσότερο
Texas Instruments TPS92542-Q1 Σύγχρονος ελεγκ...

Texas Instruments TPS92542-Q1 Ο σύγχρονος ελεγκτής ώθησης περιέχει έναν σύγχρονο ελεγκτή ώθηση...

Toshiba TB67H453 Οδηγός μονού καναλιού H...

Toshiba TB67H453 Οδηγός μονού καναλιού H-Bridge έχει μια τρέχουσα λειτουργία παρακολούθησης ...

Stmicroelectronics STSAFE-A120 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ICS

Το STMICROECTRONICS STSAFE-A120 ταυτότητας ICS είναι εξαιρετικά ασφαλή ολοκληρωμένα κυκλώματα π...

Stmicroelectronics Stsafe-A Βελτιστοποιημέν...

Stmicroelectronics STSAFE-A Βελτιστοποιημένο έλεγχο ταυτότητας Η ICS αξιοποιεί τους προηγμένου...

Δίοδοι ενσωματώθηκαν PI3DPX1235Q 64 Cros...

Οι διόδους που ενσωματώνονται PI3DPX1235Q 6: 4 CrossBar Linear Redriver υποστηρίζει διαφανή κατάρτι...

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: Info@ariat-tech.comΤΗΛ. Χονγκ Κονγκ: +852 30501966ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: Δωμ. 2703, 27ος Όροφος, Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St, MongKok, Kowloon, Hong Kong.